رونمایی از جدیدترین اهانت‌ها به منتقدان در بیانیه وزارت خارجه +جدول

(بسم الله الرحمن الرحیم)

وزارتخارجه درحالی در بیانیه خود علیه یک منتقد برجام مجموعه‌ای از اهانت‌ها و صفات ناروا را به وی نسبت می‌دهد که در ماجرای آشوب‌های اخیر و دخالت‌های کشورهای غربی در امور داخلی ایران واکنشی نشان نداد.

پس‌ازاینکه «یاسر جبرائیلی»، روزنامه‌نگار و کارشناس سیاسی در برنامه تلویزیونی ثریا به مناظره با مدیرمسئول روزنامه اصلاح‌طلب شرق پرداخت و با ارائه اسناد و مدارک نسبت مشکلات متن برجام پرداخت، وزارت خارجه این موضوع را برنتابیده و بیانیه شدید الحنی علیه این منتقد برجام منتشر کرده که ادبیات و لحن آن بسیار قابل‌تأمل است.

در جدول زیر القاب و صفت‌هایی که در بیانیه وزارت خارجه به این منتقد برجام نسبت داده‌شده، اشاره می‌کنیم. موضوعی که نحوه برخورد این وزارتخانه با منتقدان را به‌خوبی نشان می‌دهد.

روابط عمومی وزارت خارجه در حالی برابر منتقدین برجام این‌طور برآشفته شده است که این وزارتخانه در حوادث و آشوب‌های اخیر که با دخالت آشکار کشورهای غربی ازجمله آمریکا، انگلیس و فرانسه و ... همراه شد، نسبت به این دخالت‌ها اعتراض خشک‌وخالی هم نکرد.

- لینک کوتاه این مطلب
» مشرق نیوز
تاریخ انتشار:30 دی 1396 - 18:45

نظر شما...
    • Gg

      In ke israel mige bishtar az cheshm o gush darim hamin pofioozayian ke shodan masoole vezarate kharaje. In ahmagharo az koja peyda mikonan
ورود به نسخه موبایل سایت کانال تلگرام منتظرپاتوق