امیدواری بشار اسد به پیروزی نهایی در مبارزه با تروریست‌ها/قدردانی از حمایت‌های ایران

(بسم الله الرحمن الرحیم)

رئیس جمهور سوریه با قدردانی از حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران و نقش مقام معظم رهبری در این پیروزی‌ها، ابراز امیدواری کرد که در سوریه نیز پیروزی نهایی بر تروریست‌ها حاصل شود.

سید کمال خرازی رئیس شورای راهبردی روابط خارجی صبح امروز (یکشنبه) در دمشق با بشار اسد رئیس جمهور سوریه ملاقات کرد.

در ابتدای این دیدار، خرازی ضمن تبریک پیروزی‌های ماه‌های اخیر نیروهای نظامی سوریه و متحدان بر علیه نیروهای تروریستی اظهار داشت: این پیروزی‌ها با تلاش نیروهای سوریه و متحدان آنها صورت گرفته و بایستی تلاش‌های بیشتری صورت پذیرد تا بقیه خاک سوریه نیز از تسلط تروریست‌ها خارج شود.

وی در ادامه افزود: دشمنان سوریه و جبهه مقاومت دست از توطئه‌های خود برنخواهند داشت و لازم است در دوران بازسازی سوریه به توطئه‌های دشمن و بویژه توطئه بعضی از کشورهای منطقه توجه جدی بعمل آید.

آبشار اسد نیز ضمن تشریح جنگ سوریه و تشکر از حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران به نقش مقام معظم رهبری در این پیروزی‌ها تاکید کرد و افزود: استواری و آینده نگری نیروهای ایرانی و متحدان آنها در جبهه‌های جنگ نقش قابل توجهی در این پیروزی‌ها داشته است.

رئیس جمهور سوریه گفت: امیدواریم همچنانکه مردم عراق با حمایت ایران توانستند بر تروریست‌ها پیروز شوند، در سوریه نیز پیروزی نهایی بر نیروهای تروریستی حاصل شود.

بشار اسد همچنین اظهار داشت که رهبری مخالفت با مردم و دولت سوریه را آمریکا در اختیار دارد و بقیه در طرح‌های مختلف آمریکا بازی می‌کنند.

وی اظهار امیدواری کرد که کردهای شمال سوریه نیز با دولت سوریه به توافق برسند و این منطقه از نفوذ آمریکا و حامیان تروریست‌ها پاک شود.

- لینک کوتاه این مطلب
» فارس نیوز
تاریخ انتشار:1 بهمن 1396 - 19:31

نظر شما...
ورود به نسخه موبایل سایت کانال تلگرام منتظرپاتوق