در آستانه بازدید «پنس» از دیوار ندبه، قدس «پادگان نظامی» شد

(بسم الله الرحمن الرحیم)

رژیم صهیونیستی برای تأمین امنیت بازدید معاون رئیس‌جمهور آمریکا از دیوار ندبه، هزاران نیروی امنیتی در مناطق مختلف قدس مستقر کرد.

 در آستانه بازدید «مایک پنس» معاون «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا از دیوار ندبه یا براق ، رژیم صهیونیستی تدابیر شدید امنیتی در این شهر برقرار کرد.

بر اساس گزارش خبرگزاری «معا»، هزاران نظامی از اعضای پلیس و نیروهای موسوم به «گارد مرزی» در مناطق مختلف قدس مستقر شده‌اند. صدها نیروی پلیس از اماکنی که قرار است پنس از آنها بازدید کند، محافظت می‌کنند و قرار است دهها خیابان در مرکز شهر بسته شود.

قرار است هنگام بازدید پنس از «دیوار براق یا ندبه»، بخش قدیمی قدس در برابر حرکت خودروها بسته شود و حصار امنیتی و نظامی ، محله‌های قدیمی نزدیک به دیوار براق را در بر خواهد گرفت.

در میان این تدابیر امنیتی شدید، یک جایگاه خاص در دیوار براق تدارک دیده شده تا پنس طی بازدیدش با رفتن به این جایگاه مورد حمایت بیشتر قرار گیرد.

از سوی دیگر، مناطق مختلف کرانه باختری امروز (سه شنبه) در اعتراض به سفر پنس شاهد اعتصاب عمومی و تعطیلی مغازه‌ها و محل‌های کسب و کار بود.

پنس پس از سفر به مصر و اردن، دیروز وارد فلسطین اشغالی شد، با «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر این رژیم دیدار کرد و انتظار می‌رود امروز به بازدید از دیوار ندبه برود.

 

- لینک کوتاه این مطلب
» فارس نیوز
تاریخ انتشار:3 بهمن 1396 - 15:46

نظر شما...
ورود به نسخه موبایل سایت کانال تلگرام منتظرپاتوق