سه خان مسلمان بالیوود از ملاقات با نخست وزیر رژیم کودک‌کُش امتناع کردند

(بسم الله الرحمن الرحیم)

نتانیاهو در سفری به هندوستان، در جشنی که برای وی و همسرش گرفته شده بود، شرکت کرد. اما شاهرخ خان، سلمان خان و عامر خان سه خان مسلمان و مشهور بالیوود از دیدار با وی خودداری کردند.

 سه خان مسلمان بالیوود از ملاقات با نخست وزیر رژیم کودک‌کُش امتناع کردند

 سه بازیگر سرشناس بالیوود جنبش بایکوت، مجازات و تحریم (BDS) را به راه انداختند و از دیدار با نخست وزیر رژیم کودک کش اسرائیل خودداری کردند. استپ‌فید خبری را منتشر کرد که نتانیاهو در سفری به هندوستان، در جشنی که برای وی و همسرش گرفته شده بود، شرکت کرد. در این برنامه شماری از بازیگران بالیوودی حاضر شدند اما شاهرخ خان، سلمان خان و عامر خان سه خان مسلمان و مشهور بالیوود از دیدار با وی خودداری کردند. این حرکت برای اعتراض به فشار مردم فلسطین توسط رژیم صهیونیستی اسراییل صورت گرفته است.  

این سفر به دنبال آن صورت گرفته که رژیم صهیونیستی سعی دارد تصویر تخریب شده خود را در سطح جهان بهبود بخشد اما پاسخ سه خان بزرگ بالیوود جواب قاطعی به وی داده است.  آنها رژیم صهیونیستی را در استفاده از بالیوود برای نمایش چهره انسانی از خود و پروپاگاندای فرهنگی به شکست کشاندند.

در حمایت از سه خان بالیوود گفته شده است: در حالی که هالیوود سال‌های سعی کرد تا اسراییل را به عنوان کشوری آزاد ترسیم و ارایه کند اما اکنون بازیگران و رهبران بزرگ صنعت سینمای هند در برابر رژیم صهیونیستی ایستادگی کرده و اجازه سوءاستفاده از خود را به نتانیاهو نداده‌اند.این حرکت در سراسر جهان بازتاب وسیعی یافته و روزنامه‌های ترکیه از آن به عنوان همبستگی با مردم فلسطین یاد کرده‌اند.یه گزارش سینماپرس، این بایکوت در شبکه‌های اجتماعی نیز با تحسین زیادی روبه رو شده است.  مسلمانان کلکته نیز در اعتراض به سفر نتانیاهو به هند تظاهراتی برپا کردند

- لینک کوتاه این مطلب
» مشرق نیوز
تاریخ انتشار:4 بهمن 1396 - 9:38

نظر شما...
ورود به نسخه موبایل سایت کانال تلگرام منتظرپاتوق