تکرار اظهارات ضد ایرانی نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی این بار در داووس

(بسم الله الرحمن الرحیم)

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در برخی از دیدارهای خود در حاشیه نشست داووس از قبیل دیدار با صدراعظم آلمان، نخست‌وزیران کانادا و بلژیک، باز هم علیه ایران سخن گفت.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در حاشیه نشست مجمع اقتصاد جهانی در داووس، باز هم اظهارات خود علیه ایران را تکرار کرد.

بنیامین نتانیاهو در حاشیه نشست داووس در سوئیس، با روسای جمهور این کشور، جمهوری آذربایجان، صدراعظم آلمان و نخست‌وزیران بلژیک و کانادا دیدارهای دوجانبه‌ای ترتیب داد.

به گزارش «تایمز اسرائیل»، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی درباره دیدار با صدراعظم آلمان، اظهارنظر کرده و آن را دیداری «مهم» خواند.

او گفت: «ما درباره توافق هسته‌ای با ایران صحبت کردیم. من نظرم را گفتم که تنها گزینه در حال حاضر آن است که به جای ایجاد تغییرات ظاهری(در قبال برجام)، اصلاحیه‌هایی واقعی اعمال شود تا مانع هسته‌ای شدن ایران شود. من همچنین قدردانی خودم را از تعهد واقعی صدراعظم(آنکلا مرکل) نسبت به امنیت اسرائیل ابراز کردم».

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی همچنین تاکید کرد که صدراعظم آلمان، «تعهد خودش را اعلام کرد و گفت که نگرانی‌های ما را درباره توافق هسته‌ای(برجام) درک می‌کند. او ضرورتا (با اسرائیل) درباره آنچه ما در قبال توافق می‌خواهیم اتفاق نظر ندارد اما او این را می‌فهمد که این موضوع نگرانی ما در ارتباط با چیزی است که تهدید موجودیتی‌مان است».

«تایمز اسرائیل» مدعی شده که موضوع ایران، در دیگر دیدارهای امروز نتانیاهو با مقامات خارجی حاضر در داووس هم مطرح شد.

- لینک کوتاه این مطلب
» فارس نیوز
تاریخ انتشار:5 بهمن 1396 - 0:50

نظر شما...
ورود به نسخه موبایل سایت کانال تلگرام منتظرپاتوق