دانلود مستند خاطرات روزهای داغ

(بسم الله الرحمن الرحیم)

«خاطرات روزهای داغ» مستندی با حضور ابوالفضل فتحی یکی از نزدیکان و خادمان بیت امام خمینی(ره) است. او در سال ۱۳۲۴ در قم به دنیا آمده و در نوجوانی، همکلاسی و دوست حاج احمد فرزند امام راحل (ره) بوده است.

در این مستند از زندگی وی گفته می شود و اینکه از نوجوانی به منزل امام در قم رفت و آمد داشته است و در جریان بسیاری از اتفاقات آن دوره قرار دارد. حرفه خانوادگی و تخصص او عکاسی است و تصاویر زیادی از امام راحل و حوادث دوران انقلاب توسط ابوالفضل فتحی به ثبت رسیده است.
ابوالفضل فتحی یکی از نزدیکان و خادمان بیت امام خمینی(ره) است؛ او در سال ۱۳۲۴ در قم به دنیا آمده و در نوجوانی، همکلاسی و دوست حاج احمد آقا، فرزند امام راحل بوده است. او از نوجوانی به منزل امام در قم رفت و آمد داشته است و در جریان بسیاری از اتفاقات آن دوره قرار دارد. حرفه خانوادگی و تخصص او عکاسی است و تصاویر زیادی از امام راحل و حوادث دوران انقلاب توسط ابوالفضل فتحی به ثبت رسیده است. مستند «خاطرات روزهای داغ» روایت زندگی او در بیت امام راحل از زبان خود اوست. عباس صالح مدرسه ای کار پژوهش و کارگردانی مستند «خاطرات روزهای داغ» را بر عهده داشته است.

 

  عنوان زمان

دانلود مستند خاطرات روزهای داغ

39:03

- لینک کوتاه این مطلب
» راسخون
تاریخ انتشار:8 بهمن 1396 - 23:05

نظر شما...
ورود به نسخه موبایل سایت کانال تلگرام منتظرپاتوق