وزیر صهیونیست: لبنان را به عصر حجر یا دوران غارنشینی بازمی‌گردانیم

(بسم الله الرحمن الرحیم)

▫️وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی تهدید کرد در صورت درگیری این رژیم با حزب‌الله، تل‌آویو زیرساخت‌های لبنان را هدف قرار خواهد داد و این کشور را به عصر حجر بازمی‌گرداند.

به نوشته یدیعوت آحارونوت، «ییزرائیل کاتز»، وزیر اطلاعات و همچنین حمل و نقل اسرائیل گفت: «اسرائیل یک خط قرمز تعیین کرده و اجازه نخواهد داد لبنان به کارخانه تولید موشک‌های نقطه‌زن برای ایران تبدیل شود.»

وی در پاسخ به یک سوال درباره ایتکه آیا لبنان و سایر کشورهای منطقه قادر خواهدن بود خط قرمزهای اسرائیل را رعایت کنند، به  بیان ادعاهای اثبات‌نشده پرداخت و گفت: «ایران، در تلاش است لبنان را به یک جبهه پیشرفته علیه اسرائیل تبدیل کند و اساساً، با واسطه حزب‌الله و اجرای سیاست‌های تهاجمی، لبنان را گروگان گرفته است.»

وی اضافه کرد: «ما حرفمان را صریح می‌زنیم. در صورتی که اقدامات تجاوزکارانه حزب‌الله به بروز یک درگیری آشکار و فراگیر تبدیل شود ما بسیار قاطع-قاطع‌تر از سال 2006-عمل خواهیم کرد.»

«کاتز» گفت: «هیچ هدفی در لبنان ایمن نخواهد بود و هر زیرساختی که حزب‌الله از آن برای مقاصد نظامی استفاده می‌کند، هدف گرفته خواهد شد. لبنان، سالیان سال به عقب بازخواهد گشت؛ برخی می‌گویند به عصر حجر و برخی دیگر می‌گویند به عصرغارنشینی.»

- لینک کوتاه این مطلب
» فارس نیوز
تاریخ انتشار:16 بهمن 1396 - 14:51

نظر شما...
    • Al

      وزیر صهیونیستی غلت اضافی کرده
ورود به نسخه موبایل سایت کانال تلگرام منتظرپاتوق