زور تروریست ها در غرب فرودگاه ابوظهور باز هم به نیروهای مقاومت نرسید + تصاویر و نقشه

(بسم الله الرحمن الرحیم)

تروریست ها که در شرق ادلب، اتاق عملیات جدیدی تحت عنوان « دحر الغزاه» تشکیل داده اند، حملات خود را با اعزام چند خودروی انتحاری به سوی مواضع نیروهای جبهه مقاومت در حومه غربی فرودگاه ابوظهور آغاز کردند.

دهها تن از عناصر تروریستی از عصر روز گذشته حملات سنگینی را از حومه شرقی شهر راهبردی « سراقب»، علیه مواضع نیروهای جبهه مقاومت در شهرک های غربی فرودگاه نظامی ابوظهور ترتیب دادند.

 

تروریست ها که در شرق استان ادلب، اتاق عملیات جدیدی تحت عنوان « دحر الغزاه» تشکیل داده اند، حملات خود را با اعزام چند خودروی انتحاری به سوی مواضع نیروهای جبهه مقاومت در شهرک های حومه غربی فرودگاه ابوظهور آغاز کردند.

 

برای دیدن نقشه در اندازه اصلی بر روی آن کلیک کنید

شهرک های « اعجاز، سرجه و...» هدف نخست عناصر تروریستی بود اما نیروهای جبهه مقاومت مستقر در ایستگاه های دفاعی به خوبی توانستند تحرکات را تروریست ها را رصد و واکنش قاطع نشان دهند.


یک منبع میدانی در گفت وگو با مشرق از انهدام دو تانک تروریست ها در همان شروع درگیری ها خبر داد و گفت: نیروهای جبهه مقاومت با شلیک موشک های حراراتی توانستند این دو تانک را منهدم کنند.

انهدام تانک تیروریست‌ها توسط جبهه مقاومت

وی به کمین دقیق نیروهای مقاومت برای عناصر تروریستی اشاره کرد و گفت: در این عملیات دقیق، 13 تن از عناصر تروریستی محاصره شده به هلاکت رسیدند و 4 خودروی مجهز به دوشکای آنان منهدم شد.

این منبع میدانی افزود: پس از درگیری های سنگین چند ساعته در نهایت نیروهای جبهه مقاومت توانستند حملات را به طور کامل دفع و 45 تن از عناصر تروریستی را کشته و زخمی کنند.

به هلاکت رسیدن تروریست ها توسط جبهه مقاومت

وی گفت: عناصر تروریستی درصدد بودند با اشغال شهرک های غربی فرودگاه نظامی ابوظهور، تمرکز نیروهای جبهه مقاومت را در شرق استان ادلب بر هم بزنند و پیشروی آنان را به سمت شهر « سراقب» متوقف کنند.

انهدام تانک تروریست‌ها با شلیک موشک‌های حراراتی

این منبع میدانی از ادامه ترور فرمانده هان ارشد میدانی گروه های تروریستی توسط افراد ناشناس خبر داد و گفت:  « ابو الجود» از مسئولان ارشد گروه تروریستی « هیات تحریر الشام»، جدیدترین مقامی به شمار می آید که در جنوب غرب استان حلب در نزدیکی روستای « الشیخ علی» ترور و به هلاکت رسید.

 

برای دیدن نقشه در اندازه اصلی بر روی آن کلیک کنید

 از شهرک « خلصه» در جنوب غرب استان حلب هم خبر می رسد، نیروهای جبهه مقاومت با آتش توپخانه و یگان موشکی، تجمع تروریست های جبهه النصره را هدف قرار دادند که منجر به هلاکت و زخمی شدن 35 تن از آنان شد.

به هلاکت رسیدن نیروهای جبهه النصره توسط یگان موشکی جبهه مقاومت

- لینک کوتاه این مطلب
» مشرق نیوز
تاریخ انتشار:19 بهمن 1396 - 13:41

نظر شما...
ورود به نسخه موبایل سایت کانال تلگرام منتظرپاتوق