کمیته‌های مقاومت فلسطین: زمان عربده‌کشی صهیونیست‌ها تمام شد

(بسم الله الرحمن الرحیم)

▫️کمیته‌های مقاومت فلسطین ساقط شدن جنگنده اف 16 رژیم صهیونیستی را تبریک گفت و اعلام کرد زمان عربده‌کشی صهیونیست‌ها به پایان رسیده است.

 کمیته‌های مقاومت فلسطین در اولین واکنش به سقوط جنگنده اف 16 رژیم صهونیستی اعلام کرد زمان عربده‌کشی صهیونیست‌ها به پایان رسیده  است . 

بر اساس گزارش شبکه «المیادین»،  کمیته‌های مقاومت فلسطین در ادامه سقوط این جنگنده را تبریک گفت .

سوریه امروز (شنبه) اعلام کرد رژیم صهیونیستی اقدام به حملاتی علیه مواضع این کشور در منطقه «میانی» این کشور کرده است و پدافند سوریه در پاسخ به این حملات، جنگنده‌ مذکور را هدف قرار داده است .

جبهه مردمی برای آزادی فلسطین

جبهه مردمی برای آزادی فلسطین هم اعلام کرد: مقابله با جنگنده‌های دشمن تأکید بر رد معادله‌ای است که صهیونیست‌ها خواهان آن هستند.

در ادامه بیانیه این گروه مقاومت فلسطینی آمده است: ساقط کردن جنگنده اف 16 دلیل بر آن است که سوریه قادر به برخورد با رژیم صهیونیستی به عنوان دشمن امت اسلام است. 

جنبش «مجاهدین» فلسطین

جنبش مجاهدین هم اعلام کرد: دشمن صهیونیستی جز زبان زور نمی‌فهمد و ساقط کردن جنگنده، پاسخی طبیعی به مقابله با سیاست‌ دشمن بوده است.

ارتش رژیم صهیونیستی در ابتدا از پاسخ به ساقط کردن جنگنده این رژیم خبر داد اما ساعاتی بعد سخنگوی ارتش اعلام کرد عملیات برای آنها تمام شده است

- لینک کوتاه این مطلب
» فارس نیوز
تاریخ انتشار:21 بهمن 1396 - 14:01

نظر شما...
ورود به نسخه موبایل سایت کانال تلگرام منتظرپاتوق