اعلام آماده‎باش «گردان‎های عزالدین قسام» برای مقابله با هرگونه تجاوز صهیونیستی

(بسم الله الرحمن الرحیم)

«گردان‌های عزالدین قسام» برای پاسخگویی در برابر هرگونه تجاوز اسرائیل در پی رویداد امروز شمال اراضی اشغالی، اعلام آماده ‏باش کرده است.

«گردان‎های عزالدین قسام» شاخه نظامی جنبش حماس همزمان با رویداد امروز شمال سرزمین‎های اشغالی بیانیه‎‏ای صادر کرده و به این رویداد واکنش نشان داده است.

در بیانیه گردان‎های عزالدین قسام آمده است که نیروهای آن برای مقابله با هرگونه تهدیدات و تجاوزات اسرائیلی در آماده باش کامل به سر می برند.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شده که این رژیم به 12 هدف در سوریه حملات نظامی ترتیب داده است.

پدافند هوایی سوریه روز شنبه یک فروند جنگنده اف 16 رژیم صهیونیستی را که به خاک سوریه تجاوز کرده بود، هدف قرار داده و آن را ساقط کرد.

پیشتر منابع رسانه‌ای گزارش داده بودند که جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به پایگاه هوایی «تی 4»(T4) سوریه در پالمیرا حملات هوایی کردند.

بنا بر ادعای ارتش رژیم صهیونیستی از مجموع 12 هدف قرار گرفته شده توسط این رژیم، 3 هدف مربوط به سامانه دفاعی و 4 هدف هم، «هدف نظامی ایرانی» بود.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی همچنین مدعی شد: «سوری‌ها و ایرانی‌ها دارند با آتش بازی می‌کنند. البته ما خواهان تشدید تنش نیستیم. آنهایی که علیه ما اقدام کردند، بهای سنگینی خواهند داد».

تنشی که در آسمان سوریه و فلسطین اشغالی به سرنگونی یک پهپاد سوریه و یک جنگنده اسرائیل منجر شد، پیام‌های قابل تأملی برای اسرائیلی‌ها در جنوب سوریه دارد.

- لینک کوتاه این مطلب
» فارس نیوز
تاریخ انتشار:21 بهمن 1396 - 19:38

نظر شما...
ورود به نسخه موبایل سایت کانال تلگرام منتظرپاتوق