پایان نشست 4 ساعته کابینه امنیتی اسرئیل و سکوت وزرای عضو

(بسم الله الرحمن الرحیم)

▫️نشست کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی که برای بررسی تبعات ساقط شدن جنگنده متجاوز این رژیم توسط پدافند ارتش سوریه تشکیل شده بود، بدون انتشار بیانیه و یا حتی مصاحبه وزرای امنیتی، پایان یافت.

 نشست کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی پس از 4 ساعت مباحثه وزرای عضو در پشت درهای بسته، پایان یافت.

آنطور که منابع صهیونیستی گزارش داده‌اند، هیچ یک از وزرای عضو پس از اتمام نشست حاضر به مصاحبه با خبرنگاران نشده‌اند؛ بر خلاف روال معمول، هیچ بیانیه‌ای هم صادر نشده است.

وزرای امور داخلی، امنیت داخلی، جنگ و خزانه‌داری رژیم صهیونیستی تحت ریاست نخست‌وزیر این رژیم در نشست‌های کابینه امنیتی شرکت می‌کنند.

با آنکه هیچ خبری از دستور کار، محتوا و تصمیمات نشست منتشر نشده، ولی پر واضح است که این نشست برای بررسی تبعات امنیتی ساقط شدن یک فروند جنگنده اف-16 رژیم صهیونیستی توسط پدافند ارتش سوریه برگزار شده است.

پس از ساقط شدن این جنگنده متجاوز، مقامات صهیونیست ابتدا به تهدید ایران و سوریه روی آوردند و از عزمشان برای دفاع از «تمامیت ارضی» گفتند؛ اما رویترز به نقل از منابع دیپلماتیک فاش کرد که صهیونیست‌ها پس از این واقعه به روس‌ها آورده و از آنها خواسته‌اند که ایران را آرام کند.

برخی هم در داخل هیئت حاکمه این رژیم معتقدند که تجاوز پرهزینه دیروز جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به خاک سوریه، بخشی از پازل «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر این رژیم برای رهایی از تبعات تحقیقات پلیس این رژیم است؛ تحقیقاتی که سوءاستفاده مالی وی از منابع عمومی در سال‌های 2003 تا 2005 را هدف گرفته است.

- لینک کوتاه این مطلب
» فارس نیوز
تاریخ انتشار:22 بهمن 1396 - 23:40

نظر شما...
ورود به نسخه موبایل سایت کانال تلگرام منتظرپاتوق