لیبرمن: اکنون زمان پارس کردن نیست، زمان گاز گرفتن است

(بسم الله الرحمن الرحیم)

▫️وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شد صهیونیست‌ها در درگیری نظامی روز شنبه با سوریه، مصمم اقدام کرده‌اند و افزود اکنون زمان پارس کردن نیست بلکه زمان گاز گرفتن است.

 «آویگدور لیبرمن» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی ادعا کرد صهیونیست‌ها در درگیری نظامی روز شنبه با سوریه، مصمم اقدام کرده‌اند. 

به نوشته جرزالم پست، لیبرمن همچنین گفت «هیچ محدودیتی وجود ندارد، ما هیچ محدودیتی را قبول نمی‌کنیم. ما مصمم اقدام کردیم و به هر تحریکی پاسخ دادیم. به دفاع از منافع امنیتی حیاتی خود ادامه می‌دهیم».

وزیر جنگ اسرائیل در ادامه با توضیح یک ضرب المثل گفت «زمان پارس کردن نیست، زمان گاز گرفتن است. ما به سختی گاز گرفته شدیم، امیدوارم مجبور به انجام آن نباشیم».

وی این سخنان را در شهری در 5 کیلومتری جنوب لبنان بیان داشت. رژیم صهیونیستی مدعی است که روز شنبه یک پهپاد ایرانی از سوریه وارد بلندی‌های جولان اشغالی شده و هدف یک بالگرد اسرائیلی قرار گرفته است.

در پی این حادثه، جنگنده‌های اسرائیلی با ورود به حریم هوایی سوریه، مناطقی را هدف قرار داده‌اند. در جریان این عملیات یک جنگنده اف-16 اسرائیل هدف پدافند هوایی ارتش سوریه قرار گرفته و ساقط شد.

یک مقام اسرائیلی تایید کرد که جنگنده این رژیم پس از عملیات در سوریه، هدف اصابت موشک پدافند هوایی سوریه قرار گرفته و سرنگون شد. این اولین بار از سال 1982 است که اسرائیل تایید می‌کند که یک جنگنده‌اش هدف سامانه دفاعی سوریه قرار گرفته است. رسانه‌های رژیم صهیونیستی این حادثه را «ضربه‌ای به اعتبار و ابهت» نیروی هوایی اسرائیل توصیف کرده‌اند.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی درپی این حادثه مدعی شد: «سوری‌ها و ایرانی‌ها دارند با آتش بازی می‌کنند. البته ما خواهان تشدید تنش نیستیم. آنهایی که علیه ما اقدام کردند، بهای سنگینی خواهند داد».

- لینک کوتاه این مطلب
» فارس نیوز
تاریخ انتشار:24 بهمن 1396 - 15:26

نظر شما...
  • مهمان sicly.abm

   از اين رو داستانش چون داستان سگ است كه
   اگر بر آن حمله ور شوى زبان از كام برآورد و اگر آن را رها كنى باز هم زبان از كام برآورد.
   اين، مثَل آن گروهى است كه آيات ما را تكذيب كردند. پس اين داستان [را براى آنان ]
   حكايت كن شايد كه آنان بينديشند.
   (7:176/206)
   اللهم صل علی محمد و آل محمد ...
   خوبه خودشونم میدونن خلقیاتشون سگیه !!!
   ولی سگااااااااا :
   بترسید از اون شیر و ببری که خیلی خیلی آروم تو بیشه کمین کرده که اون گاز نمیگیره !!!
   میشکنه و میبلعه ...
   فعلا یا مولام ...
   دم بچه های سایتم گرم بابت اطلاع رسانی ...
ورود به نسخه موبایل سایت کانال تلگرام منتظرپاتوق