شهداء از ظهور امام زمان (عج) مي گويند

(بسم الله الرحمن الرحیم)

وصيت نامه شهدا گرانقدر هشت سال دفاع مقدس بيشتر مشتمل بر تاكيد ها و سفارش هايي است كه محور آنها معنويت ، خدامحوري ، تبعيت از قرآن و سنت و سيره معصومين عليهم السلام و اخلاق و رفتار اسلامي است و معنويت ، روحيات و اخلاق سازندگي ، كار و تلاش و تعهد را به انسان هديه مي دارد. سفارش هاي شهدا ابعاد مختلفي دارد. درزمينه ها وعرصه هاي مختلفي. رهنمودها و دلواپسي هاي خود را ابراز داشتند. يكي از تاكيدها و سفارشهاي شهدا، امام زمان(عج ) است .مهمترين سفارش شهدا به مردم ، در پيش گرفتن رفتارها ، كسب خصوصيات و اتخاذ رويه هايي است كه زمينه ساز ظهور حضرت مهدي (عج) و سبب تعجيل در آن مي شود . اين موضوع نشان ميدهدكه شهدا علاقمند به ظهور و از منتظرين ظهور حضرت مهدي(عج)بوده اند. يكي از بزرگترين آرمانها و آرزوهاي آنان ظهور حضرت بقية الله الاعظم مي باشد.شهيدان از منتظرين ظهور بودند وحضور خود را درجنگ حق و باطل به مثابه زمينه سازي براي ظهور و اتصال به انقلاب حضرت مهدي قلمداد مي كردند به همين دليل براي تعجيل ظهور آقا امام زمان نه تنها از هيچ كوششي دريغ نمي ورزيدند بلكه ديگران را نيز براي تحقق اين امر خطير ترغيب و تشويق مي كردند. شهدا والا مقام تاكيد داشتند.

 ظهور

شهید آوینی

نتیجه نهایی را باید در سرنوشت موعود جهان جستجو کرد .ما مرده و شما زنده.خواهیم دید که بلاخره چه کسی پیروز خواهد  شد و چه کسی زمین را به ارث خواهد برد؟حق یا باطل،امام حسین علیه السلام یایزید،حزب الله یا صدام،حضرت امام و یا غرب و شرق،امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف یا دجال.

بسیجی شهید عبدالله کاویان تلوری از بندرگز

روزی امام عصر(عج) با اراده خداوند از پس پرده غیب، ظاهر خواهد شد وبساط ظلم و استکبار را از جهان برخواهد کند

وصیتنامه شهید 12 ساله رضا پناهی


هدف من از رفتن به جبهه این است که اولاً به ندای «هل من ناصر ینصرنی» لبیک گفته باشم و امام عزیز و اسلام را یاری کنم و آن وظیفه‌ای را که امام عزیزمان بارها در پیام‌ها تکرار کرده، که هرکس که قدرت دارد واجب است که به جبهه برود، و من می‌روم که تا به پیام امام لبیک گفته باشم. آرزوی من پیروزی اسلام و ترویج آن در تمام جهان است و امیدوارم که روزی به یاری رزمندگان، تمام ملت‌های زیر سلطه آزاد شوند

شهيد علي‌اصغر رجائي


مجالس‌ دعا را بپا داريد چون‌ ما هر چه‌ داريم‌ از دعا داريم‌. از دعا كردن‌ به‌ جان‌ امام‌ و رزمندگان‌ خدداري‌ نكنيد. دعا براي‌ تعجيل‌ در ظهور آقا امام‌ زمان‌(عج‌) بكنيد. دعاي‌ فرج‌ يادتان‌ نرود. خدايا، خدايا تا انقلاب‌ مهدي‌ خميني‌ را نگهدار. رزمندگان‌ اسلام‌ نصرت‌ عطا بفرما . ياران‌ با وفاي‌ امام‌ ما نگهدار. صدام‌ و صداميان‌ نابودشان‌ بگردان‌. به‌ اميد فتح‌ كربلاي‌ معلاي‌ حسيني‌

شهید جواد کریمی

به شکر الهی انقلاب اسلامی ایران در پی گردش هر شبانه روز گامی فراتر بر روند تکاملی و جهانی شدن خود افزوده و بیش از پیش تکوین می یابد و نام پرافتخارش از این راه آوازه هر آزاد مرد مسلمان می شود و مستضعفین جهان در پی گسترش جبهه اسلام در دنیا هر روز بیش از پیش دلگرم و جذب دین مبین پیامبر خدا می شوند.

از سوی دیگر منافقین و کفّار هرلحظه که از عمر این انقلاب می گذرد مفتضحانه شکست خورده و رسوای خاص و عام می گردند و این جای بسی امیدواری است که هر لحظه در انتظار انقلاب جهانی حضرت مهدی(عج) باشیم به امید آن روز توصیه من به همه دوستان و برادرانم این است، هر روز امیدوارتر به انقلاب و جهانی شدن انقلاب اسلامی بوده و در این راه از هیچ کوششی دریغ نکنید و در راه پاسداری از اسلام فعال و کوشا باشید که امروزه پاسداری از اسلام یک وظیفه شرعی و الهی است و در این زمان بیش از هر فرصت دیگر اسلام احتیاج به یاری و کمک شما امت قهرمان دارد و این در زمانی است که فریاد «هل من ناصر ینصرنی» حسین زمان بگوش می رسد که اسلام را یاری دهید.

شهید جعفر احمدی حمد گو :
... از برادران عزیز تقاضا دارم که به هر قیمتی که شده از اسلام و قرآن دفاع کنند و پرچم انقلاب اسلامی را حتی شده با خون های مقدس خود برافراشته نگه دارند تا این انقلاب به صاحب اصلی اش حضرت مهدی (عج) سپرده شود تا با ایجاد حکومت جهانی ایشان شاهد آزادی کربلا و قدس عزیز باشیم .

شهید محمد حسین سهرابی فر :


... توصیه ام به امت شهید پرور این است که الآن حسین زمان ندای هل من ناصرش همه جابلند است ، باید دل به خدا بست و به یاری اش شتافت تا انشاالله این انقلاب صحیح و سالم به صاحب اصلی اش تحویل داده شود .

شهید مجید جباری :


ای مادران شهدا صبور و بردبار باشید که صاحب خونهای شهدا خواهد آمد . آری مهدی (عج) خواهد آمد و انتقام خون جدش امام حسین (ع) و شهدای کربلای ایران را خواهد گرفت .

شهید جواد نهالی مقدم :
... در این شرایط سخت و حساس مبارزه با کفر باید آنقدر خون بدهیم و آنقدر کشته بدهیم تا اسلام عزیزمان با ظهور حضرت امام عصر (عج) به پیروزی نهائی برسد و قسط و عدل جهانی در سایة توحید برقرار گردد .

شهید منصور رحیم سبحانی :
... ما در زمانی زندگی می کنیم که ظلم و فساد سراسر جهان را فرا گرفته است و ما باید آنقدر خون بدهیم تا اسلام عزیز با حضور حضرت ولی عصر (عج) پیروز شود و عدل الهی در سایة توحید برقرار گردد .

 

نزدیکی ظهور

 

شهید آوینی


امروز بعد از یازده قرن که از تولد آخرین حجت خدا در کره زمین می گذرد ، نشانه صدق وعده های قرآن و احادیث ظهور بیشتری یافته است. عصر جاهلیت ثانی تاریک ترین روزهای خود را نیز سپری کرده و این خود نشانه ای دیگر است . مگر نه اینکه فجر صادق هنگامی فرا می رسد که شب کامل شده است؟

شهید جواد کریمی

برادران و خواهران عزیزم قدر خود را داشته باشید، باید افتخار کنید که در چنین عصر و زمانی زندگی می کنید، در عصری که اسلام جلوه ی جهانی پیدا کرده و دیری نخواهد پایید که انشاءالله حکومت جهانی حضرت مهدی(عج) خواهد رسید که این پیروزیها را ما حاصل خون شهیدان عزیزمان می دانیم که آنها بودند که عاشقانه در راه اسلام جان باختند و پیروزی و احیای اسلام را برای ما به ارمغان آوردند. باشد ما نیز وارثان و ادامه دهندگان صادقی در به ثمر رسانیدن آرمانشان باشیم و همه شهیدان پیام و شعارشان این بود که «ان حزب الله هم الغالبون»

«اسلام پیروز است» و این آئین است که نجات بخش انسانها است. برشما باد تا راهشان را ادامه دهید تا ظهورو حضرت مهدی (عج).

وصیت نامه شهیدعلی یوسفی

از خدای بزرگ می‌خواهیم ظهور امام زمان (عج) و فرجش را هر چه زودتر نزدیک بگرداند، تا حکومت اسلامی در سرتاسر جهان برگزار شود، تا ملت مستضعف با آسایش تمام‌تر زندگی کنند..... دعا کنید که خداوند هر چه زودتر فرج امام زمان (عج) را نزدیک فرماید و انقلاب اسلامی را به انقلاب جهانی مهدی صاحب‌ زمان (عج) متصل نماید و رهبر عزیز ما را تا انقلاب مهدی صحیح و سالم بدارد

شهید امیر مارالباش

ای امت حزب الله فخر کنید که خداوند حق تعالی آقا امام زمان (عج) را آخرین ذخیره بر حق قرار داده است و بندگان خود را به رهبری آن حضرت فراخوانده است تا انسانها را از جهل و بدبختی بیرون بکند . مژده ای که رزمندگان اسلام برای شما دارند این است که انشاء الله بزودی زود راه کربلا را با یاری آقا امام زمان (عج) باز خواهیم کرد .

شهید حسین محمدی مبارک آبادی


دعا کنید خداوند فرج آقا امام زمان(ع)، را نزدیک کند. ای کاش خدا به من بیشتر جان می داد تا نثار راه انقلاب مهدی(ع) و نائبش کنم.

شهید سید رضا حسینی :
... خدایــا ! میدانـی که چگونه آخرین نور ولایت و چراغ تابناک هدایت را فریاد زدیم و از تو خواستیم که خمینی را تاظهورش نگه داری و ظهورش را تسریع فرمایی . زمانش فرا رسیده است و مخلصان درگاهت به خون تپیده اند او را به داد مسلمانان جهان بفرست که عرصه بر مسلمین جهان تنگ شده است

شهید حسین دلیر اکبری آذر :
... ظهور آقا امام زمان (عج) نزدیک است و موقع امتحان مهم الهی فرا رسیده است
... سخنان امام امت و رهبر عزیزمان را با جان و دل گوش کنید که ایشان نائب بر حق امام زمان (عج) می باشند ... دعای « خدایا ، خدایا ، تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار » را زیاد بخوانید زیرا امام زمان (عج)نیز این دعا را بسیار دوست دارند .

 

شهید محمد حسن صادقی :
... درود و سلام خالصانه به محضر حضرت بقیه الله مهدی (عج) ... برادران از جهاد نهراسید و مردانه در راه خدا قیام کنید و کمکهای خود را به این نهضت که زمینه ساز انقلاب مهدی موعود است ادامه دهید .

شهید امیر پورادی :
... از همه برادران و عموم مردم شریف می خواهم که از گفته های رهبر کبیر انقلاب ، که ملهم شده از طرف حضرت صاحب الزمان (عج) می باشد اطاعت کنند تا انقلاب و ظهور آن حضرت (عج)هر چه زودتر تحقق یابد و این انقلاب عظیم الهی به تمامی جهانیان صادر شود

 

شرایط ظهور

 

شهید آوینی

 

تحولاتی که این روزها در کره زمین روی می دهد ، نوید عصر دیگری را می دهد که در آن ابولاهول( شیطانی که تحقق تاریخی یافته و حاکمیت خود را بر ترس و وحشت مردمان از قدرت خویش بنا کرده است) از اریکه قدرت به زیر خواهد افتاد و غرب از هم فروخواهد پاشیدو تمدنی دیگر نه از شرق و نه از غرب ، که از خاورمیانه برخواهد خواست.

وصیت نامه شهیدعلی یوسفی

بر ماست که به مقابله با دشمنان اسلام عزیز بپردازیم و به ندای رهبر کبیر انقلاب لبیک گفته و به یاری امام زمان (عج) که فرماندهی جبهه‌ها را به عهده دارد با تمام قوا و با آخرین قطره خونی که در بدن داریم تجهیز شویم. با این کفار بعثی، دشمنان اسلام به سرکردگی آمریکا بجنگیم و شر این اجانب را از سرزمین‌های اسلامی دور کنیم. با دادن خون خود به دشمنان اسلام بفهمانیم که هیچ‌وقت اسلام و امام را تنهانخواهیم گذاشت و تا به اهتزاز درآمدن پرچم اسلام در سرتاسر جهان مبارزه هست.

محصل شهید علیشاهی از: تهران

 

دشمنان اسلام، ای ابرجنایتکاران! بدانید تا حزب الله زنده است، نخواهدگذاشت که شما نفس بکشید و لطمه ای به این انقلاب اسلامی بزنید. و بدانید بابه شهادت رساندن بچه ها و نوجوانان و پیرمردان و پیرزنان، این مردم حزب الله را نمی توانید از اسلام سرد کنید و بدانید صاحب این انقلاب حضرت مهدی(عج) است.

دانشجوی شهید جلال رستمی از: شهریار

برای اصلاح جامعه و رسیدن به هدف اصلی، یعنی بهتر زیستن و انسان شدن،یا باید این افراد را ارشاد کرد و ساخت و اصلاح کرد، یا با از بین بردن آن ها، ریشه فساد را کند. اصولا هدف انبیاء و ائمه هدی علیهم السلام هم این بوده است که ابتدا با ارشاد، سپس با قهر و جنگ، فاسدان را اصلاح کنند. و این وظیفه هر انسانی است که برای اقامه این معنا، قیام کند. ودر طول تاریخ همواره نبرد مردان حق و فاسدان و ظالمین ادامه داشته است.

حضرت هابیل، قابیل را با شهادت خودش رسوا کرد، و امام حسین(ع) با خون سرخ خویش دستگاه یزیدی را فرو ریخت، و هم اکنون حضرت امام خمینی، به نیابت حضرت مهدی(عج)، ابرجنایتکاران شرق و غرب را رسوا کرده است.

شهید عبدالعلی بهروزی ‍:
… از تمام برادران عزیز تقاضا دارم که سورة محّمد (ص) را زیاد بخوانند. هشدار که زمینه حکومت مهدی(عج) بر عهده شماست .

شهید امیر پورادی

از همه برادران و عموم مردم شریف می خواهم که از گفته های رهبر کبیر انقلاب ، که ملهم شده از طرف حضرت صاحب الزمان (عج) می باشد اطاعت کنند تا انقلاب و ظهور آن حضرت (عج)هر چه زودتر تحقق یابد و این انقلاب عظیم الهی به تمامی جهانیان صادر شود .

بسیجی شهید محمد گروسی از: تهران

برادران بسیجی عزیزم، من از شما خیلی انتظار دارم.

شما باید از هر نظر نمونه و الگو باشید چون سربازان امام زمان(عج)هستید. برادرانم، راه مرا ادامه دهید و به سوی جبهه ها بشتابید و جبهه هارا خالی نگذارید، و راه سعادت بخش حسین را ادامه دهید و زینب وار زندگی کنید.»

شهید نادر غفاری :
... رحمت خداوندی به ارواح مقدس عاشقان و عارفان و منادیان توحید و عاشورائیان حسین زمان و شیفتگان الله و واصلان به درگاه صدیقین و ایثارگران از خود گذشته و خدائی شده و امام بزرگوار که انقلاب اسلامی را با خواست و الطاف الهی بوجود آورد و زمینه ساز ظهر حضرت ولی عصر (عج) گردید .

وصيت نامه شهيد سيد جمال دربان فلك

اي امت حزب اللهي! اسلام مكتب انسان سازي است و انقلاب اسلامي با رهنمودها و رهبري صحيح امام امت (خميني بت شكن) مي رود تا جهاني شود و تمامي ابرقدرت ها را نابود كند و انقلاب را به صاحب اصلي اش امام زمان (عج) تحويل دهد پس بر همه شما وظيفه شرعي است كه در هركجا كه باشيد از اسلام و جمهوري اسلامي دفاع كنيد..... از ولايت فقيه و روحانيت مبارز اطاعت و پشتيباني كنيد كه هردو ضامن پيروزي و پشتوانه اسلام هستند"

وصيت نامه شهيد ناصر بختياري

آگاه باشيد كه در اين برهه از زمان مسئوليت سنگيني بر دوش داريد. شما پاسدار خون هاي ريخته شده براي اسلام عزيز هستيد و بايد شما عزيزان پيام خون شهيدان و شعار آنها را با كار و كوشش در راه خدا به جهانيان صادر نمائيد، و ثابت كنيد كه مي توانيم در پناه اسلام غير وابسته به ابرقدرت ها باشيم و به شعار بهشتي مظلوم و ديگر شهدا تحقق بخشيم و نداي مظلومانه امتمان را به گوش تمام مستضعفان جهان برسانيم تا اينكه لرزه بر اندام پوسيده مستكبران داخلي و خارجي بيندازيم...
و مستضعفين خود تصميم بگيرند و حاكم روي زمين باشند همانطوريكه كه خداوند به بندگانش وعده داده است:
"و نريد ان نمن علي الذين استضعفوا في الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثين..."
تا اينكه مقدمه اي براي ظهور مهدي (عج) و افراشته شدن پرچم لااله الاالله در جهان باشد.

شهید اسماعیل جباری :
... ای امت حزب الله و همیشه در صحنه ایران ، از فرمایشات امید امت نائب بر حق مهدی (عج) اطاعت کنید و نگزارید که این پیر جماران تنها بماند از این انقلاب به خوبی پیروی کنید که این انقلاب مقدمه ای است برای قیام حضرت حجت (عج) که آن وقت است که دیگر آمریکائی باقی نخواهد ماند و خون ناحق ریخته نخواهد شد .

شهید سعید شهری

به برادران عزیز و دانش آموز توصیه می کنم با سعی و تلاش خویش، سنگر مدرسه را حفظ کرده و درس بخوانید تا توانسته باشید از بند وابسته بودن به شرق و غرب نجات یابید، دین خدا را گسترش دهید و زمینه را برای ظهور حضرت مهدی(ع)، آماده سازید.

 

فداکاری برای ظهور

 

(شهید رضا پناهی سال ۱۳۴۹ بود که در کرج به دنیا آمد. در خانواده‌ای مذهبی؛ اما بیشتر از ۱۲ سال نتوانست سنگینی تن کوچکش را بر روح بزرگش تحمل کند و به اصرار، پدر و مادر خود را راضی کرد تا سرانجام در دوازدهمین سال زندگی‌اش ابدی شود. وصیت نامه‌اش را قبل از اعزام مخفیانه در نواری ضبط کرد و در گوشه‌ای پنهان؛ که بعد از شهادتش به دست خانواده‌اش رسید.یک‌بار، بلکه چند بار باید این وصیت نامه‌ها را بخوانیم تا بفهمیم که چطور جبهه برای بعضی دانشگاهی بود که حتی بدون گذراندن تحصیلات مقدماتی، از آن فارغ التحصیل شدند و مدرک خود را از اباعبدالله علیه السّلام گرفتند. و به راستی چه تفاوتی بین نوجوانان آن زمان ونوجوانان این عصر وجود دارد؟!!)

 وصیتنامه شهید 12 ساله رضا پناهی

من عاشق خدا و امام زمان گشته‌ام و این عشق هرگز از قلب من بیرون نمی‌رود، تا اینکه به معشوق خود یعنی الله برسم و به حق که ما می‌رویم که این حسین زمان و خمینی بت‌شکن را یاری کنیم و به حق که خداوند به کسانی که در راه او پیکار می‌کنند، پاداش عظیم می‌بخشد. من برای خدا از مادیات گذشتم و به معنویات فکر کردم، از مال و اموال و پدر و مادر و برادر و خواهر چشم پوشیدم، فقط برای هدفم یعنی الله.

 

شهید رسول اصغر زادة سخاوت

تا آخرین قطرات خون و تا بر قراری پرچم لااله الا الله و پیروزی اسلام بر کفر و ادامه انقلاب تا ظهور امام عصر (عج) از پای ننشینید .

شهید محمد بروجردي


خدايا تمام اين خونها اينطور به ثمر برسد كه به اراده خودت اين انقلاب به انقلاب حضرت مهدي (عج) ملحق شود.

وصیت نامه ی شهید غلامعباس ارکیان فرزند محمد

امام زمان فرماندهی کل گروه ها است و می خواهد ببیند که یاران او چه می کنند گر چه امام زمان از داخل آنها بهترین گل را انتخاب می کند.

شهید 13 ساله کرجی - شهید محمودی

سعی کنید امام را یاری دهید و بیشتر به سوی جبهه ها روانه شوید و بدانید کمک به رزمندگان اسلام، کمک به لشکر امام زمان است.

شهید سید ابراهیم فرشباف :
... چه زیبا رهبر عزیز تر از جانم ، نائب بر حق حضرت مهدی (عج ) ، حضرت امام خمینی فرموده اند که تا زمانی که استکبار وجود دارد ، مستضعف باید خون بدهد و در این راه مقدس چه بکشد و چه کشته شود در نهایت پیروز است .
شهید علی فتاح زاده :
... من شهید شدم تا امت و ملت آماده تر شوند و راه ظهور هر چه زود تر امام عصر (عج) باز شود .

روحانی شهید غلام رضا علیزاده از: مشهد

من کاملا از روی آگاهی و بینش و درک صحیح و با اعتقاد کامل به این که به خاطر دفاع از آرمان همیشه جاوید تشیع و برای دفاع از مملکت امام زمان حجت ابن الحسن(ع) به جبهه می روم و شهادت در این مسیر را فوز عظیم می دانم بنابراین اگر افرادی درباره ماها که به جبهه می رویم سوءظن دارند بایددر عقیده خود تجدید نظر کنند.

محصل شهید محسن طحانی مزرعه نو از تهران

تمام مستکبران بدانند که ما تا جان در بدن داریم، دست ازاسلام و اماممان برنمی داریم و تا ظهور حضرت مهدی(عج) مبارزه می کنیم. شیعه نمی تواند ساکت باشد و ظلم را ببیند. مخالفان اسلام و آنهایی که با اسلام از سر ستیز وارد شده اند بدانند که ما تا زنده هستیم، نمی گذاریم که آن هابه خواب راحت بروند. کشته شدن در راه خدا افتخار ماست.

کفاش شهید محمد الهامی نژاد از سبزوار

من به خاطر اسلام و به فرمان مردی به جهاد رفته ام که نایب امام زمان(عج) است و جهادم برای حق و حقیقت و مبارزه با کفار است. شهادت،تولدی است برای زندگانی جاودانه و ای کاش، جان ها داشتم و بارها برای پیروزی اسلام بر کفر می جنگیدم. بدانید راه خیر و برکت و سعادت «شهادت »است.

محصل شهید محمد (کورش) مهاجر از تهران

ما گناهکاران درگاه خداوندی، ما سربازان خمینی، ما جانبازان حسینی،آگاهانه و با بصیرت کامل این راه را انتخاب کردیم و به ندای «هل من ناصر ینصرنی » خمینی لبیک گفته، و عاشقانه آغوش خود را برای استقبال ازشهادت گشودیم; چرا که عزت و شرف اسلام و آن امانت الهی که از شهدای بدر واحد و کربلا گرفته ایم تنها با جهاد و مجاهده در راه خداست که به مقصدنهایی خود که همان انقلاب حضرت بقیه الله الاعظم(عج) است می رسد.

پس، ای اهل دنیا و ای امت مسلمان، بدانید هجرت وسیله ما، جهاد سلاح ما، وشهادت سعادت ماست که حقیقتا رستگاری دو عالم در زیر شمشیرها و سنگرها به دست می آید.

شهید جعفر احمدی حمد گو

:از برادران عزیز تقاضا دارم که به هر قیمتی که شده از اسلام و قرآن دفاع کنند و پرچم انقلاب اسلامی را حتی شده با خون های مقدس خود برافراشته نگه دارند تا این انقلاب به صاحب اصلی اش حضرت مهدی (عج) سپرده شود تا با ایجاد حکومت جهانی ایشان شاهد آزادی کربلا و قدس عزیز باشیم .

شهید رضا مرتضی زاده :
... ای فرزند حسین (ع) و ای نائب بر حق مهدی موعود (عج) و ای امام عزیز ما آماده ایم . ما اهل کوفه نیستیم که شما تنها بمانید . مگر اینکه ما بمیریم تا شما تنها بمانید .

شهید محمد حسین سهرابی فر

توصیه ام به امت شهید پرور این است که الآن حسین زمان ندای هل من ناصرش همه جابلند است ، باید دل به خدا بست و به یاری اش شتافت تا انشاالله این انقلاب صحیح و سالم به صاحب اصلی اش تحویل داده شود .

شهید حسن اخلاقی

اگر ما خود را سرباز امام زمان (عج) می دانیم نباید در مقابل تجاوز دشمن ساکت بنشینیم . باید جهاد فی سبیل الله کرد و در راه خدا با مشرکان و متجاوزان ستیز کرد

 

انتظار فرج

 

شهید مهدی زین الدین


در زمان غیبت كبری به كسی «منتظر» گفته می‌شود و كسی می‌تواند زندگی كند كه منتظر باشد، منتظر شهادت، منتظر ظهور امام زمان(عج). خداوند امروز از ما همت، اراده و شهادت‌طلبی می‌خواهد.

خدايا شهداء در انتظارند ، مستضعفين در انتظارند ، مردم دنيا به تنگ آمده اند ....

 

طلبه شهید علی اکبر مازنی از نوکنده

«همه جا خدا و انسان تنهای تنها،همه جا خاموش و دهشتزا و «انسان تنها و بی همراه، کس نباشد تا بپرسدراه » اما انسان تنها نبود، با انتظار به سر می برد... انتظار حجت خدا...

آری حجت خدا راستی او کجا است؟...

کجاست آن که کژی ها و کاستی ها را به سامان آورد؟ آن که رسم ستم رابراندازد؟ .. . پرچم عدل را برافرازد؟ کجاست آن یادگار پیامبر و امامان؟

کجاست آن آرمان مطلوب حق پرستان؟ کجا است نابودکننده سرکشان و خودسران؟

کجاست ریشه کن کننده معاندان؟

کجاست انتقام گیرنده خون حسین سرور شهیدان؟ کجاست آن که پیشوایان فرمودند... شرار جرقه خون حسین از شرق زبانه کشد، رهبر این قیام وارث حسین «از قم » در جهان طلوع کند... زمینه ساز انقلاب جهانی او شود تا اوبیاید، او از خاندان ماست.. ..»

کارمند شهید سیدابوتراب میرشریفی از افجه

فرزندم مهدی، ای که انتخاب نام تو به خاطر عشق و علاقه ای بود که ازامام زمان(عج) در دل پدرت بود. ای که سعی کردم اولین کلمه ای که بر زبان تو جاری می شود کلمه «الله » باشد، در زمان من یعنی در زمانی که تو تنهاآهنگ کلمات را اجرا می کردی، و این کلمات را بیش تر از کلماتی که در بین کودکان مرسوم است آموخته بودی منظورم از این حرف ها این است که کلام وخط و حرکت تو با یاد خدا و ائمه اطهار آغاز شد از تو انتظار دارم ازمسیری که برایت تعیین کردم... منحرف نشوی.

دانشجوی شهید نجفعلی کلامی از تهران

شعله عشق به اهل بیت پیغمبر عزیز و عشق به ولایت و به امام زمان مهدی(عج) را همواره در وجودت فروزان دار و ملاک و معیار حیات و ممات خویش را جز این مپسند.

شهید غلام حسین جباری

 از خداوند متعال خواستارم که این انقلاب را به دست امام خمینی بدست امام زمان (عج) بسپارد . برای ملت ایران نیز پیروزی نهایی را خواستار می باشم .

شهید محمود دانشیار

برای فرج امام زمان(ع)، با گریه و اشک دعا کنید تا بیاید و به این ظلم ها پایان دهد و حکومت عدل الهی را به امید خدا در تمام جهان گسترده کند.
شهید اصغر وحیدی رضائی نیا

تعجیل ظهورحضرت مهدی (عج) و طول عمر رهبر انقلاب و بنیانگزار جمهوری اسلامی ایران را ازدرگاه خداوند متعال خواستاریم .

شهید عبد الرحمن هراتی

با سلام خالصانه به پیشگاه حضرت مهدی (عج)ناجی عالم هستی و یگانه عدالت گستر جهان امید دارم که در این عملیات ، خود آن حضرت فرماندهی لشکر اسلام را بر عهده گرفته و با تعجیل هر چه زودتر خود ، چشمان محرومان را به نور جمالش روشن نمایند .

شهید آوینی

چه روزگار شگفتی ! تاریخ آینده کره ارض ، بارور حوادثی بس شگفت است ، حوادثی که مجد و عظمت جهانگیر اسلام را در پی خواهد داشت و این همه را تنها کسی درمی یابد که منتظر است و بوی یار را از فاصله ای نه چندان دور می شنود و هر لحظه انتظار می کشد تا صدای «اناالمهدی» از جانب قبله بلند شود و او را به سوی خویش فرا خواند

شهید رسول اصغر زادة سخاوت :
... تا آخرین قطرات خون و تا بر قراری پرچم لااله الا الله و پیروزی اسلام بر کفر و ادامه انقلاب تا ظهور امام عصر (عج) از پای ننشینید .

شهید مقصود صدری انور :
... اگر جبهه بودید می دیدید که برادرانتان چگونه به سوی پیروزی و شهادت می شتابند و همگی شوق ملاقات قبر شش گوشه مولایشان را دارند تا با پیروزی های خویش قلب امام زمان (عج) را شاد کنند . فرمانده ما امام زمان (عج) است و لشکری که فرماندهش چنین شخصی باشد همیشه و در همه حال پیروز است .

شهید سید محمود برزگر :
… براران و خواهران حزب الله ، عزیزانم ، در عصر انتظار ، منتظران حضرت مهدی (عج) منتظران شهادت هستند و این شهادت است که خوبان امت محمد (ص) را انتخاب می کند . در عصر انتظار ، منتظران ظهور حضرت مهدی (عج) سربازان امام زمانند که در جبهه های جنگ علیه استعمار جهانی می رزمند و زمینه ظهور مولای خویش را فراهم می سازند .سفارش شهدا

 

وصیت نامه شهید رسول زینعلی


خداوندا تو را شکر می کنم که مرا به دین خود هدایت کردی و از نعمت جهاد بهره مندم ساختی تا بتوانم تو را بهتر بشناسم و از مشکلات و سختی ها راحتم ساختی تا به درگاهت نزدیک تر شوم.
خدایا اگر در این راه تقصیر و کوتاهی شده است که می دانم شده و وظیفه ام را به خوبی انجام نداده ام مرا ببخش و مورد فضل و کرم خود قرار بده...
وصیتم به امت شهیدپرور این است که همان طور که قبلاً در خط امام بودید سعی کنید که همیشه پشت سر او حرکت کنید و اوامر او را به گوش جان بشنوید زیرا اکنون رهبر ما نائب بر حق امام زمان (عج) هستند و لازم است که در این زمان که در غیبت کبری به سر می بریم از ایشان پیروی کنیم چنانکه ولایت او ولایت امام زمان (عج) و امیرالمؤمنین (ع) می باشد از خداوند متعال می خواهم که همیشه ما را از پیروان و شیعیان حضرت علی (ع) قرار بدهد.

 شهید حسین پور امینی

آخرین سفارشم به شما این است که مبادا توقع [زیادی] از جمهوری اسلامی ایران داشته باشید؛ بلکه باید توقع خود را پایین بیاورید. از کمبودها نهراسید و نگران نباشید. البته این یاری امام عصر(ع) است؛ چون صاحب اصلی این مملکت و این کشور، اوست. پس مبادا با توقعات خود، امام زمان(ع) را ناراحت کنید.

دومین وصیت نامه شهيد ابراهیم همت


 

ملت ما ملت معجزه گر قرن است و من سفارشم به ملت تداوم بخشيدن به راه شهيدان و استعانت به درگاه خداوند است تا اين انقلاب را به انقلاب حضرت مهدي(عجل الله تعالي فرجه الشريف) وصل نمايد و در اين تلاش پيگير مسلما نصر خدا شامل حال مومنين است.

امام مظهر صفا پاكي و خلوص و دريايي از معرفت است .فرامين او را مو به مو اجرا كنيد تا خداوند از شما راضي باشدزيرا او ولي فقيه است و در نزد خدا ارزش والايي دارد.


از طرف من به جوانان بگویید چشم شهیدان و تبلور خونشان به شما دوخته است، به پا خیزید و اسلام و خود را در یابید.

شهید جواد کریمی

در حق این حقیر دعا نمایید تا همراه با جهاد اصغری که در پیش گرفته و امید آنکه موردقبول حق تعالی واقع شود، در جهاد اکبر نیز که مبارزه با نفس اماره و مخالفت با هوی و هوسهای درونی است پیروز و موفق شوم. شاید هم در این راه توفیق شهادت یافتم. برادران عزیزم در حقم دعا کنید تا اگر انشاءالله این توفیق نصیبم شد شهادتم خالصانه و آگاهانه در راه الله باشد زیرا که زنده ماندن یا مردن مهم نیست بلکه مهم آن زنده مادن یا مردنی است که در جهت پیشبرد اسلام و فی سبیل الله باشد و مهم نیست که چه کاری می کنی، مهم آنست که در جهت پیروزی اسلام و در راه الله باشد.

شهید رضا فرجی :
... از همه برادران می خواهم که همواره از فرمان امام امت اطاعت و در اجرای آن کوشا باشند .زیرا فرامین ایشان زمینه ساز حکومت امام عصر (عج) می باشد .

شهید جواد کریمی

دوستان و برادرانم نماز شب را فراموش نکنید و در نیمه های شب از خدا بخواهید که درجهاد اکبر پیروز موفق بیرون آیید. از آن موقع که با خدای خود خلوت کرده اید. دعا برای طول عمر امام عزیزتان یادتان نرود. عاشقانه از خدا بخواهید تا خدا فرج امام زمانش را نزدیک گرداند.

شهيد جواد جليلي

از شما مردم مسلمان و دوستان و آشنايان تقاضا مي‌كنم كه با انقلاب به حالت سستي برخورد نكنيد انقلاب هدف بزرگي را دنبال كرده است

پاسدار شهید مجید داودآبادی از تهران

خطاب به برادران پاسدار: از دشمن هیچ باکی نداشته باشید و می دانم باکی ندارید و بدانید خدا پشت سر شما سربازان اسلام است و شما فقط سعی کنید که تمام کارهایتان در رابطه با خدا باشد و از خدا بخواهید هرچه زودتر ظهور ولی عصر(عج) را نزدیک کند و عمر این نایب ولی عصر(عج) راطولانی تر بگرداند; سعی کنید نیت ها پاک و خالصانه باشد و ان شاءالله تعالی پیروز هستید.

شهید محمد بروجردی

(ملت ایران )مقاومت را فراموش نكنند كه خداوند تبارك و تعالي بار سنگين انقلاب اسلامي را بر دوش ملت مسلمان ايران گذاشته است و ما را در آزمايش عظيم قرار داده است. اين را شهيدان بسياري بخصوص در اين چند سال اخير به در و ديوار ايران نوشته‌اند و اگر مقاومتهاي آنها نباشد همانطور كه امام فرمودند، بيم آن مي‌رود كه زحمات شهدا به هدر رود و اگر چه آنها به سعادت رسيدند و اين ما هستيم كه آزمايش مي‌شويم و ديگر اين كه با تجربه‌اي كه ما از صدر اسلام داريم، كه به خاطر عدم آگاهي مسلمين درس عبرت باشد، با دقت، كلمات اين روح خدا را كه خط او خط رسول خداست دقت كنند.

شهید باکری

عزیزانم اگر شبانه روز شکرگزار خدا باشیم که سرباز راستین و صادق این نعمت شویم خطر وسوسه درونی و دنیا فریبی را شناخته و حذر باشیم که صدق نیت و خلوص در عمل تنها چاره‌ساز ماست، ای عاشقان ابا عبدالله بایستی شهادت را در آغوش گرفت ، و گونه ها بایستی از حرارت و شوقش سرخ شود و ضربان قلب تندتر بزند . بایستی محتوای فرامین امام را درک و عمل نمائیم تا بلکه قدری از تکلیف خود را در شکرگزاری بجا آورده باشیم .

وصیت به مادر و خواهر و برادرانم و اهل فامیل ، بدانید اسلام تنها راه نجات و سعادت ماست ، همیشه بیاد خدا باشید و فرامین خدا را عمل کنید ، پشتیبان و از ته قلب مقلد امام باشید ، اهمیت زیادی به دعاها و مجالس یاد اباعبدالله و شهدا بدهید که راه سعادت و توشه آخرت است

شهید حاج صادق صدقی

تنها راه سعادت و حفظ شرافت و انسانیّت در پناه اسلام است و استمرار حرکت انبیاء دین التزام عملی به ولایت فقیه است از ولی امر اطاعت محض نمایید،مدافع انقلاب و اسلام و جمهوری اسلامی و روحانیت مبارز باشید و سرکوب کننده ظالمین و ملحدین و منافقین باشید .

 

شهید محمود دولتی

اکنون من به پیروی از خط سرخ آل محمد و علی(ع)این راه پر پیچ و خم را به رهبری امام خود می پیمایم و خوب می دانم که در این راه نقص عضو و اسارت و مردن(شهادت)وجود دارد ولی من این عوامل را جلو چشم خود دیده و با چشم باز این راه را ادامه می دهم باشد که با مرگ من اسلام زنده بماند و چون من در زندگیم هیچ خدمتی به اسلام نکرده ام شاید مرگم برای اسلام عزیز خدمتی بنماید و نیز هدف ما پیروزی اسلام است و من از خدا می خواهم در این راه برای من هر چه را مصلحت دانست عطا بفرماید.

«اللهم وفقنا لما تحب و تر ضاه»وهر چه را که خداوند برایم صلاح دانست و رضایت داشت به آن راضی می باشم.که:«الهی رضا به رضائک و تسلیماً لامرک»بالاخره این حرفها که ذکر شد خلاصه و بعضی از معتقدات من می باشد..اکنون پدر و مادر و خواهران و برادران من بدانید که تنها راه رهایی و پیوستن به انبیاء و اوصیاء همین راه می باشد پس پشتیبان ولایت فقیه باشید و نیز در این راه از هیچ چیز دریغ ننمائید.... همیشه پشتیبان روحانیّت در خط امام،قشری که رهبری جامعه انقلابی و اسلامی را تاکنون بعهده داشته و از عهدة همه گونه امتحانات الهی بر آمده اند باشید تا با این راه دشمن نتواند هچگونه ضربه ای به دامن اسلام و امام بزرگوارمان برساند.

سردار شهید علی یغمائی

برامت اسلامي بالاخص فرهنگيان است ؛ كه وارسته از اسارت فرهنگ انحرافي اعم از شرقي و غربي ، اسلام را در كلام ، حركت ، زندگي و شيوه اين ولي فقيه جستجو و با معرفت به خط امام كه عين حقيقت است درتربیت الهي فرزندان و دانش آموزان ، اين سرمايه عظيم و پر ارج كشور اسلاميمان مجّدانه فعاليت نمايند كه در اين صورت نصرت خداوند شامل حالشان و رحمتش عامل موفقيت و موفقيتشان عزت بخش خواهد بود

شهید اسلامی فر

ای کسانیکه به جبهه ها و این همه خونهای ریخته شده اهمیت نمی دهید دانا باشید که شهدا به این سادگی از شما نخواهند گذشت...

سردار شهید عباس کریمی


هميشه با توكل به خدا و توجه به ائمه معصومين(ع) و اطاعت از دستورات رهبر عزيز و عاليقدرمان بر دشمنان بتازيد تا آنها را از صفحه روزگار برداريد

شهید داوود قهاری مقدم :
... برادران و خواهران همیشه دعاگو و مطیع امام بزرگوار باشید و قدر این نعمت الهی را بدانید و همواره شکر گذار خداوند باشید که : خدایا از اینکه این نعمت بزرگ را بر ما ارزانی داشته ای از تو تشکر می کنیم که این نائب بر حق امام عصر (عج) را به ما داده ای .پس همواره باید دعا کنیم که : خدایا تا انقلاب و ظهور حضرت مهدی (عج) امام خمینی ، این بت شکن تاریخ را نگهدار . از همه شما عزیزان می خواهم که در نمازهایتان امام امت و رزمندگان اسلام و سربازان امام زمان را دعا کنید .

- لینک کوتاه این مطلب
» رایحه ظهور
تاریخ انتشار:6 بهمن 1396 - 0:38

نظر شما...
ورود به نسخه موبایل سایت کانال تلگرام منتظرپاتوق